Basic Reality s.r.o.

je realitní kancelář, jejímž předmětem podnikání je poskytování služeb v oblasti realitní činnosti, tedy zprostředkování prodeje, koupě a pronájmů všech druhů nemovitostí, bytů, pozemků a nebytových prostor.

V rámci poskytování našich služeb se snažíme postupovat s osobním přístupem ke každému klientovi tak, aby naše práce byla vždy v souladu s jeho představami, požadavky a v neposlední řadě i finančními možnostmi.

Za samozřejmost

považujeme získání příslušných výpisů z katastru nemovitostí, snímků z pozemkových  map a zprostředkování, popřípadě zajištění příslušných znaleckých posudků Vašich nemovitostí, nutných pro získání úvěru nebo při plnění daňových povinností.

Je-li to s ohledem na finanční možnosti klienta trochu jen  možné, zprostředkujeme spolupráci s externími nebo interními spolupracovníky významných bankovních domů. Možnost posouzení nejvhodnějšího financování koupě nemovitosti, popřípadě poskytnutí hypotéky nebo jiného vhodného typu úvěru.

Zajistíme

sepsání Vašich kupních smluv o převodu vlastnictví nemovitostí, návrhu na vklad do katastru nemovitostí, smluv o převodu členských práv a povinností k družstvu, popřípadě nájemních smluv nebo jiných potřebných dokumentů.

Nabídku na prodej

Vašich nemovitostí bezplatně umístíme na www stránkách BASIC REALITY a dalších  realitních serverech, o kterých víme, že mají vysokou sledovanost. Zpracujeme ji tak, aby se každý, kdo má zájem pořídit si obdobnou nemovitost v dané lokalitě a dané cenové hladině o možnosti koupit Vaši nemovitost dozvěděl.

Při prodeji 

nemovitostí uzavíráme smlouvu o zprostředkování, a to exklusivní i neexklusivní.  Před tím ji s klientem vždy probereme článek po článku tak, aby vzájemné vztahy mezi klientem a realitní kanceláří, stejně tak jako vzájemná práva i závazky byly předem dané, jasné a srozumitelné každému. Dbáme na to, aby se nikdo později necítil být zaskočen některým smluvním ujednáním a vzájemná důvěra, postavená na transparentních smluvních vztazích je pro nás zcela prioritní záležitost.

Neúčtujeme si

a nepožadujeme předem žádné provize nebo zálohy na provize nebo na náklady spojené s prodejem nemovitostí. Odměna (provize) za činnost odvedenou realitní kanceláří je vždy splatná až v momentě, kdy klient obdrží kupní cenu  nebo nájemné.

Základním kamenem

při poskytování služeb a cílem činnosti BASIC REALITY  je však, a vždy zůstane poskytování kvalitních a komplexních služeb v rámci realitní činnosti při udržení vysoké profesionality práce.