Náplň práce

Náplní Vaší činnosti bude vyhledávání nemovitostí vhodných k prodeji nebo pronájmu, případně zpracování tipů přidělených společností a následně realizace celého obchodního případu, telefonický i osobní kontakt s klienty, prezentace nemovitostí, vedení obchodních jednání, realizace prohlídek nemovitostí, příprava smluvní dokumentace (ve spolupráci s právním oddělením).

Požadujeme

absolvování kurzu pro realitní makléře nebo zkušenost v oboru

ochotu spolupracovat na základě vlastního živnostenského listu

 ŘP skupiny B a os.automobil

vlastnictví  PC, tiskárna, skener, digitální fotoaparát (nebo foto v mobilu)

ochotu učit se novým věcem (zkušenosti z práce na realitním trhu nejsou podmínkou)
časovou flexibilitu

reprezentativní a příjemné vystupování
loajalitu, samostatnost a odpovědnost v rozhodování

Nabízíme

Zajímavou práci s lidmi

pozitivní a dynamický tým spolupracovníků

Práce z domu

volnou pracovní dobu

     nadstandardní provizní systém

možnost až 80% z provize RP